Program Snapshots Main page Buy full version About us CZ Verze EN Version

©2000-2014 MP Software

Ukázky HTML šablon
O násJak získám plnou verzi programu? Plnou verzi programu získáte po uhrazení licenčního poplatku 390,- Kč. Nejdříve se zaregistrujte prostřednictvím tohoto formuláře, získáte tak vaše osobní číslo. Po uhrazení licenčního poplatku Vám bude nejdéle do 3 dnů zaslán aktivační klíč, kterým spolu s osobním číslem odemknete všechny funkce programu.

Jak mohu uhradit licenční poplatek? Licenční poplatek je možné uhradit několika způsoby, nejjednoduší způsob je bankovní převod příslušné částky prostřednictvím Vaší Internetové banky. Platbu je také možné realizovat běžnou poštovní poukázkou na každé Poště ČR. Podrobné infromace o způsobu úhrady a čísle účtu obdržíte v E-mailu po vyplnění registračního formuláře.

Jsem právnická osoba, mohu získat doklad do účetnictví? Ano, na vyžádání vám zašleme fakturu ve formátu PDF.

Je možné používat program bez uhrazení poplatku? Ano, program nemá žádné časové omezení a lze jej používat s omezenou množinou funkcí, nebude také možné používat některé předlohy tlačítek.


Agama web buttons Stáhnout Agamu Registrace Stáhnout balíčky Ukázky tlačítek Ukázky programu Podpora F.A.Q. O nás EN

Agama Web Buttons Web Buttons Web tlačítka Webová tlačítka Nástroj pro tvorbu tlačítek Webových tlačítek Tlačítka pro web Web tlačítek MP Software