Program Snapshots Main page Buy full version About us CZ Verze EN Version

©2000-2014 MP Software

Samples of generated web pages
O nás

Agama Web Buttons obsahuje několik vestavěných HTML šablon pro vaše webové stránky. Díky tomu můžete vytvořit svůj vlastní web během několika vteřin. Attribute Inspector vám umožní jednoduše měnit vzhled HTML stránky a to bez znalosti HTML and Javascriptu!

Attribute Inspector - Jak to funguje? 1) Vyberte HTML šablonu. 2) změňte její vzhled pomocí Attribute Inspector. 3) uložte celý projekt. Ano, je to pravda, můžete mít svůj vlastní web během několika minut. Můžete volit ze dvou základních kategorií šablon: šablony s vertikálním menu a šablony s horizontálním menu, resp. s navigační lištu.

Podívejte se na ukázky HTML šablon.

Modrooranžový web. Tato šablona na sebe váže 10 předpřipravených HTML souborů, které se zobrazují po stisku příslušného tlačítka v menu. Změňte jejich obsah a budete mít vytvořen kompletní web profesionálního vzhledu.

Jednoduchá HTML šablona s navigačním panelem. Tato šablona obsahuje mnoho parametrů, které můžete v Attribute Inspectoru nastavovat a měnit tak vzhled stránky.

Jednoduchá HTML šablona se svislým menu. Tato šablona obsahuje mnoho parametrů které, můžete v Attribute Inspectoru nastavovat a měnit tak vzhled stránky.

Oranžová business HTML šablona s horizontální navigační lištou. Tato šablona na sebe váže 10 předpřipravených HTML souborů, které se zobrazují po stisku příslušného tlačítka v menu. Změňte jejich obsah a budete mít vytvořen kompletní web profesionálního vzhledu.


Agama web buttons Download Buy now Download new packages Sample of buttons Program snapshots Support F.A.Q. About us